Zamknij
REKLAMA

Policjanci prowadzą postępowanie, które wyjaśni przyczynę wypadku

15:02, 02.02.2018 | KPP w Lipnie
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP w Lipnie

W miejscowości Wólka na drodze krajowej nr 10 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów. W wyniku obrażeń jedna osoba została przewieziona do szpitala. Policjanci prowadzą postępowanie, które wyjaśni przyczynę tego wypadku.

W sobotę ( 27.01.2018 r. ) około godziny 14 -tej w miejscowości Wólka (gmina Skępe) na drodze krajowej nr 10 doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, iż kierujący chevroletem nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami. W wyniku czego aby uniknąć zderzenia z poprzedzającą go hondą zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku uderzenia pasażerka, wypadła przez szybę. Kobieta z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Kierujący chevroletem 36 -letni mężczyzna był trzeźwy. W pojeździe podróżowało jeszcze dwoje dzieci w wieku 3 i 7 lat.

Policjanci na miejscu wykonali oględziny pojazdu oraz miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady oraz przesłuchali świadków. Przyczynę oraz okoliczności tego zdarzenia wyjaśni przeprowadzone przez policjantów postępowanie.

Autor: sierż. szt. Katarzyna Sobocińska

(KPP w Lipnie)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone