Zamknij
REKLAMA

Chcą upamiętnić znaną polską artystkę. Zapraszamy na wyjątkowy koncert!

16:15, 23.10.2021 | M.J.
Skomentuj Fot. nadesłane
REKLAMA

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który jest ukłonem w kierunku zmarłej w 2018 roku polskiej wokalistki Kory, jak również zespołu Maanam. Na scenie zaprezentują się lokalni muzycy. To wydarzenie odbędzie się 6 listopada o godzinie 18.00 w kinie Nawojka w Lipnie.

Projekt "Maanam być dobrze bez Ciebie?" tworzą Katarzyna Malinowska (wokal), Radosław Wysocki (gitara), Arkadiusz Socha (gitara basowa), Anna Sikorska (cajon/perkusjonalia) oraz Jarosław Jeżewski (instrumenty klawiszowe).

- To tribute dla Kory oraz zespołu Maanam. Pragniemy tym samym przypomnieć słuchaczom jak cudowną osobą była Kora, jak wspaniałe i pełne głębi były jej teksty. Projekt powstał z potrzeby serca i tęsknoty za Korą i sama jego nazwa stanowi swego rodzaju pytanie retoryczne do Niej. Pokusiliśmy się o własną interpretację kilku wybranych przez nas utworów - chcemy tym samym wprowadzić odbiorców w magiczny nastrój, oczarować naszymi aranżacjami. Trudno jest pominąć nazwisko genialnego kompozytora wszystkich prawie utworów Maanamu - Marka Jackowskiego, którego pamięć również chcielibyśmy uczcić naszym skromnym koncertem - mówią artyści. 

Koncert "Maanam być dobrze bez Ciebie?" odbędzie się 6 listopada br. o godzinie 18.00 w kinie Nawojka w Lipnie. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy!

Link do wydarzenia.

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%