Zamknij
REKLAMA

Kolejny singiel autorstwa lipnowskiego muzyka

17:27, 14.03.2019 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
Zespół Popovacula podczas ostatniej sesji zdjęciowej. /fot. materiały prasowe zespołu

Zespół Popovacula, którego założycielem i basistą jest lipnowianin Jarosław Szajerski wydał kolejny singiel. Tym razem jest to utwór zatytułowany "Lustro". Piosenka znajduje się na youtube oraz w kilku rozgłośniach radiowych.

Do tej pory zespół wyprodukował single: „Szukaj Lepszych Chwil”, „Tylko Jedną Taką Noc”, „Spróbuj Chociaż Raz”, „Nie Pozwolę”, prezentowane m. in. w RMF MAXXX, ESKA, Polskie Radio Jedynka, Radio Wawa. Najnowszy singiel zespołu nagrany jest w interpretacji nowego wokalisty zespołu Przemysława Piotrowskiego. Jego ciepła barwa głosu doskonale wyraża uczucia zawarte w tekście piosenki. Autorem słów oraz muzyki jest Jarosław Szajerski.

Jest ona utrzymana w refleksyjnym nastroju, a jej tekst nawiązuje do poszukiwania przez człowieka drogi życiowej. Przytłoczony wielością spraw dnia codziennego nie potrafi odnaleźć sensu życia. Aby „zostać sobą w ten trudny czas”, potrzebuje pomocy drugiej osoby - przyjaciela.  „Życie pękło jak lustro na pół” wyznaje słowami piosenki. Lustro symbolizuje zapewne przyszłość bohatera – jego sylwetka odbija się w nim cieniem, refleksja o przyszłości jest pełna obaw - mówi lipnowianin Jarosław Szajerski, autor tekstu i muzyki.

Skład zespołu Popovacula to: Przemek Piotrowski – wokal, Jarek Szajerski – bas, Łukasz Kowalski i Witold Puciński – gitary, Kamil Nowosiad – perkusja, Jacek Zasada – klawisze, syntezatory.

Zapraszamy na profil zespołu na facebooku.


 

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

GośćGość

0 1

Brawo Pan Jarek, to prawdziwy muzyk... 06:14, 19.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone