Zamknij
REKLAMA

Czeka na was szereg szkoleń komputerowych. Zapraszamy!

12:14, 08.02.2019 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. freeimages.com

Gmina Lipno wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizują projekt grantowy pod tytułem w ramach „E-aktywni mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego i łódzkiego”. Wartość projektu grantowego: 149 500,00 zł.

Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców, niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych wśród min. 90% uczestników objętych szkoleniami kompetencji cyfrowych do 31.07.2019 r.

Planowanym efektem realizacji projektu jest przeszkolenie 267 osób dorosłych powyżej 25 roku życia objętych działaniami szkoleniowymi w zakresie korzystania z Internetu (w tym z e-usług).

W ramach realizowanego projektu zakupione zostały komputery, które po zakończeniu szkoleń zostaną przekazane do szkoły z terenu Naszej gminy.

Zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 25 rok życia na bezpłatne szkolenia. W zależności od potrzeb mogą być one realizowane z następujących tematów:

- Działam w sieciach społecznościowych
- Kultura w sieci
- Moje finanse w sieci
- Rodzic w internecie
- Tworzę własną stronę internetową, blog
- Mój biznes w sieci
- Rolnik w sieci

Szkolenia będą odbywały się w dogodnych dla Państwa terminach na terenie Naszej gminy w przyjaznej atmosferze. Prowadzone będą przez profesjonalnych doświadczonych instruktorów, którzy zadbają o przekazanie wiedzy w dogodnej dla Państwa formie. Dla uczestników szkoleń będzie dostępny catering.

Skorzystaj z tej szansy już dzisiaj – ilość dostępnych miejsc jest ograniczona.

Masz pytania, wątpliwości – zadzwoń pod numer 733-885-505 lub 664-378-317 – numer do osoby z Gminy oddelegowanej do kontaktu. Zapraszamy również do kontaktu mailowego – czekamy na Państwa pytania pod adresem [email protected]

Już teraz bez wychodzenia z domu istnieje możliwość zapisu na wybrane szkolenie. Jeśli chcesz zapisać się na szkolenie lub sprawdzić dostępne terminy szkoleń uruchom nasz system rezerwacji i dokonaj najkorzystniejszego dla siebie wyboru. 

Uwaga: jedna osoba może wziąć udział wyłącznie w jednym szkoleniu. Prosimy o przemyślany wybór.
Informacje dotyczące zapisów na szkolenia otrzymacie Państwo w Naszej Gminie pod numerem telefonu 664-378-317 oraz na stronie internetowej partnera www.fwzr.pl/rezerwacje

 

 

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone