Zamknij

Mień stracił bramkę w ostatniej minucie i zremisował w Łabiszynie

18:25, 21.09.2019 M.J. Aktualizacja: 18:26, 21.09.2019
Skomentuj Bartosz Kempiński (w środku) zdobył dwie bramki dla Mienia. Jedną dołożył Kamil Cywiński (z lewej). /fot. Marcin Jaworski Bartosz Kempiński (w środku) zdobył dwie bramki dla Mienia. Jedną dołożył Kamil Cywiński (z lewej). /fot. Marcin Jaworski

Piłkarze lipnowskiego Mienia rozgrywali dziś kolejne ligowe spotkanie w ramach rozgrywek V ligi. Nasza drużyna zdobyła kolejny punkt, remisując na wyjeździe 3:3 z Notecią Łabiszyn.

W 15. minucie prowadzenie dla naszego zespołu dał Bartosz Kempiński, który pokonał bramkarza gospodarzy. Dziesięć minut później podwyższył Jakub Cywiński, strzelając piękną bramkę z rzutu wolnego. W 32. minucie bramkę kontaktową dla Noteci zdobył Joachim Nowacki. W drugiej połowie, w 74. minucie wyrównał Mateusz Gryglewicz, a w 85. minucie na 3:2 dla Mienia strzelił ponownie Bartosz Kempiński. I gdy wydawało się, że wywieziemy cenne trzy punkty z trudnego terenu w Łabiszynie, w 93. minucie bramkę na 3:3 dla gospodarzy zdobył Damian Melerowicz. Chwilę później sędzia zakończył to spotkanie.