Zamknij

Nasz zawodnik kolejny raz został Mistrzem Świata!

00:12, 05.11.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
Tłuchowianin Wojciech Bógdał kolejny raz zdobył złoty medal Mistrzostw Świata. /fot. Marcin Jaworski

Mamy bardzo dobre wieści z Egiptu. Pochodzący z Tłuchowa Wojciech Bógdał został Mistrzem Świata podczas Motoparalotniowych Slalomowych Mistrzostw Świata. 

Nasz zawodnik zdobył złoty medal w klasie PL1 (wózki jednoosobowe) i obronił mistrzowski tytuł zdobyty przed trzema laty w Legnicy. 

- Stanąłem na najwyższym stopniu podium, a Mazurek Dąbrowskiego, który wybrzmiewał w Egipcie zostanie w mojej pamięci na zawsze - powiedział Wojtek Bógdał. - Gratuluję wszystkim pozostałym pilotom i trenerom. Dziękuję trenerowi Adamowi Paska i wszystkim pilotom Polskiej Kadry Narodowej za sportową rywalizację, pomoc i pozytywną, koleżeńską atmosferę. Szczególne podziękowania składam firmie PKN ORLEN za wsparcie mojego sportowego rozwoju oraz Wam, moim Kibicom, których doping docierał do Egiptu tak, jakby odległość nie miała znaczenia!

Ponadto w tej samej klasie drugie miejsce zajął Polak Szymon Winkler, a Bartosz Nowicki był czwarty w klasie PF1. Kadra narodowa drużynowo była trzecia.

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

z Lipnaz Lipna

10 1

Brawo Panie Wojtku!!!!! Jesteśmy z Pana bardzo dumni! Oby nigdy nie opuszczało Pana szczęście. Życzę zdrowia i bezpieczeństwa. Jest Pan WIELKI! 12:08, 05.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

aaaa

1 0

gratulacje jesteśmy dumni
17:17, 15.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone