Zamknij
REKLAMA

Zapraszamy na drugą edycję Lipa MTB Maraton

12:07, 15.05.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj

Stowarzyszenie Zielona Lipa zaprasza do udziału w Drugim już Maratonie: Lipa MTB Maraton organizowanym w Lipnie. Nasz maraton to ogromna dawka energii, sportu, a także dobrej zabawy no i oczywiście rywalizacji.

Przygotowano trzy dystanse: 28km, 55km i 8km (8-15lat).  Trasa jest średniozaawansowana z technicznymi zjazdami i podjazdami. Wydawało by się, że tereny Ziemi Dobrzyńskiej nie są specjalnie atrakcyjne do uprawiania kolarstwa górskiego. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że rejony Lipna i okolic to miejsca idealnie wpasowujące się w ten typ kolarstwa. Zeszłoroczny, nasz pierwszy maraton jest tego dowodem. Ponad dwustu zadowolonych uczestników, koszulki, medale, nagrody pieniężne, a także duża ilość nagród rzeczowych to dodatkowe elementy zachęcające do rywalizacji. W tym roku będzie podobnie. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę. Zwycięzcy klasyfikacji open męskiej i żeńskiej na dystansach długi i krótki otrzymają nagrody pieniężne. Ponad to, ekologiczny charakter imprezy urozmaici ją o działania pro-ekologiczne. Odbędą się konkursy o tematyce eko, w których będzie można zdobyć wartościowe nagrody rzeczowe. Przewidujemy również atrakcje dla najmłodszych. Po wyścigu odbędzie się losowanie nagród wśród uczestników maratonu.

Zapisy na maraton trwają już na stronie www.chiptiming.pl do dnia 27.05.2018. Wpisowe na dystans DŁUGI i KRÓTKI to 50 zł. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej

Maraton współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Urząd Miasta Lipna i Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie. 
 

 

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone