Zamknij
REKLAMA

Ta firma wciąż się rozwija. Dziś wielkie otwarcie nowego oddziału!

00:00, 12.02.2018 | artykuł sponsorowany
Mat-Bud wyróżnia m. in. zgrany zespół profesjonalistów, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Fot. materiały promocyjne

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mat-Bud Sp. z o. o. Sp. k., wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oficjalnie otwiera dziś (12.02.) nowy oddział we Włocławku. Będzie on zlokalizowany przy ul. Zielnej 20/22. To bardzo dobre położenie pod względem logistycznym, blisko wylotu na Płock.

Do dyspozycji oddziału będą część biurowo-handlowo-magazynowa o powierzchni 400 m², plac utwardzony o powierzchni 5200 m² oraz hala magazynowa 629 m² (obiekt został zakupiony, a firma czeka obecnie na pozwolenie na budowę). Oddział będzie wyposażony w pełną ofertę materiałów niezbędnych do budowy budynków na każdym etapie: od fundamentów, przez ściany, dach i wykończenie wnętrza, aż po zagospodarowanie terenu.

- Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mat-Bud przyczyniło się do zbudowania setek budynków, zarówno prywatnych domów, jak i obiektów wielorodzinnych czy inwestycyjnych. Wciąż rozbudowuje swoją ofertę, gdyż zależy nam, aby każdy klient znalazł wszystko, czego potrzebuje – informuje zarząd firmy. – Stawiamy na fachowe doradztwo, dlatego inwestujemy w szkolenie pracowników w kwestii nowych produktów i technologii budowlanych.

W stałej sprzedaży Mat-Bud ma m. in. materiały ścienne, materiały wykończeniowe, materiały termoizolacyjne i izolacyjne, artykułu instalacyjne, akcesoria do pomp ciepła i systemów solarnych, systemy sufitowe, profesjonalne narzędzia budowlane, w tym elektronarzędzia i rusztowania, kompletne więźby dachowe, drewno konstrukcyjne, tarcicę, podbitki, materiały do zagospodarowania terenu, jak kostki betonowe i ogrodzenia, a także przydomowe oczyszczalnie ścieków i szamba betonowe. W ofercie znajdują się również materiały sypkie i najwyższej jakości beton oraz prefabrykanty betonowe z własnej betoniarni. Mat-Bud dysponuje też własnym transportem HDS, dlatego gwarantuje szybką dostawę zamówionych produktów na plac budowy.

?

- Oferujemy materiały budowlane na kieszeń każdego klienta, zarówno detalicznego, jak i inwestycyjnego. Dbamy jednak także o to, aby produkty, które polecamy odbiorcom, zawsze prezentowały wysoką jakość, zarówno pod względem wykonania, jak i estetyki – zapewnia zarząd przedsiębiorstwa Mat-Bud. – Produkty czołowych producentów budowlanych, których marki są synonimem wiarygodności i jakości.

Dynamiczny i znaczący rozwój firmy w latach 2015-2018 jest efektem mądrej strategii firmy ukierunkowanej na dobrą współpracę z odbiorcami, dostawcami (głownie biznesem lokalnym) oraz lokalną społecznością. Prezes Zarządu, Jacek Rutkowski podkreśla jednak, że to wszystko jest możliwie w dużej mierze dzięki zaangażowaniu właścicieli i całej załogi (w tym osób nowo przyjętych), których jednoczy wspólnota celów oraz działanie z pasją.

(artykuł sponsorowany)
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone