Zamknij
REKLAMA

Władysław Kosiniak - Kamysz pojawi się w powiecie lipnowskim

00:32, 21.06.2020 | M.J
Skomentuj Władysław Kosiniak - Kamysz dziś (23.06) odwiedzi Lipno i Skępe. /Fot. Marcin Jaworski (arch)
REKLAMA

We wtorek (23.06) prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak Kamysz odwiedza województwo kujawsko-pomorskie na trasie swojej kampanii wyborczej przed niedzielnymi wyborami prezydenckimi. 

Swoją wizytę lider PSL rozpocznie we Włocławku, gdzie spotka się z mieszkańcami pod Pomnikiem Żołnierza Polskiego. W Lipnie Kosiniak - Kamysz ma pojawić się około godziny 10.15, gdzie spotka się na brefingu prasowym na osiedlu Reymonta (przy bloku nr 8), odwiedzi także jeden z okolicznych sklepów.

Następnie pojedzie do Skępego, gdzie odwiedzi Zespół Szkół im. Waleriana Łukasińskiego. O 11.30 kandydat na prezydenta spotka się z mieszkańcami przy wiatach rekreacyjnych nad jeziorem Wielkim. Także w Skępem planowany jest obiad, a następnie Władysław Kosiniak - Kamysz wyruszy w dalszą drogą po województwie. Lider PSL odwiedzi Toruń, Bydgoszcz, a na zakończenie pojedzie do Grudziądza.

Władysław Kosiniak - Kamysz to pierwszy z kandydatów na prezydenta, który odwiedzi Lipno i powiat lipnowski. Wcześniej w regionie byli prezydent Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski, Robert Biedroń czy Szymon Hołownia, jednak żaden do Lipna nie zawitał.

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

LipnowianinLipnowianin

3 1

Dzięki panu, chociaż jeden przyjechał. Lepiej że Pan Kamysz niż Duda, bo by wystraszył wszystkie ptaki swoim krzykiem na lipnowian 11:58, 23.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BeataBeata

3 0

Duda,,duduś,,powinno się pisać jego nazwisko z małej litery bo jest maluuutki pod pantoflem kaczuna i jak wyjechał przed wyborami za granice to niech tam zostanie bo nie ma po co wracać!! My wszyscy się o to postaramy!!! 20:18, 24.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA