Zamknij
REKLAMA

Zmiana cen biletów Powiatowego Zakładu Transportu Publicznego

09:21, 22.05.2019 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. Damian Siedlecki/Starostwo Powiatowe w Lipnie

Dziewiątego maja br. Rada Powiatu w Lipnie podjęła uchwałę zmieniającą w sprawie ustalenia cen i opłat dodatkowych za usługi przewozowe w publicznym transporcie zbiorowym, w powiatowych przewozach pasażerskich na terenie Powiatu Lipnowskiego.

- W okresie wakacji nasza młodzież odbywa praktyki szkolne, podejmuje dorywcze prace, a przede wszystkim ma możliwość skorzystać z oferty kulturalnej, sportowej, naukowej i turystycznej przygotowanej dla społeczeństwa powiatu lipnowskiego. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić ulgę handlową w wysokości 75% na zakup biletów jednorazowych na wszystkie linie sieci komunikacyjne na terenie powiatu lipnowskiego, tak aby dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym miały możliwość niedrogiego i swobodnego poruszania się po terenie całego powiatu lipnowskiego. Mam nadzieję, że uczniowie będą zadowoleni z podjętej przez Radę Powiatu w Lipnie decyzji. Wierzę, że nasi młodzi mieszkańcy chętnie skorzystają z oferty Powiatowego Zakładu Transportu Publicznego w Lipnie, także po okresie wakacyjnym - powiedział starosta lipnowski Krzysztof Baranowski.

Powiatowy Zakład Transportu Publicznego funkcjonuje w przestrzeni publicznej od 1 stycznia 2017 roku. Obecnie dysponuje 19 pojazdami.

źródło Starostwo Powiatowe w Lipnie

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone