Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany szybko wpadł w ręce policji

00:32, 08.01.2019 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj

Dyżurny policji otrzymał informację o przemocy domowej. Na miejscu nikt nie otwierał drzwi, ale ze środka słychać było głosy. Wiadomo było także, że w domu jest dziecko. Zapadła decyzja o siłowym wejściu do mieszkania. Policjanci zatrzymali w nim poszukiwanego.

Patrol Policji podjął w niedzielę (06.01.2018) rano interwencję w Lipnie. Zgłoszenie dotyczyło przemocy domowej. Gdy jednak funkcjonariusze dotarli na miejsce drzwi do mieszkania były zamknięte. Nikt nie otwierał pomimo wielokrotnych wezwań policjantów a ze środka słychać było głosy.

Funkcjonariusze ustalili także, że w mieszkaniu jest dziecko. W związku z podejrzeniem zagrożenia życia i zdrowia osób przebywających w środku zapadła decyzja o siłowym wejściu do lokalu.

Wezwani na miejsce strażacy wyważyli drzwi. Policjanci w jednym z pokoi zastali mężczyznę, kobietę i dziecko. Oboje dorośli utrzymywali, że nie słyszeli policjantów. Jak się okazało niedyspozycja słuchowa mogła nie być przypadkowa, bo zastany na miejscu 33–letni mieszkaniec Lipna okazał się poszukiwany.

Już został przewieziony do zakładu karnego, w którym spędzi kilka najbliższych miesięcy.

Publikacja: podkom. Małgorzata Małkinska

(M.J.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone