Zamknij
REKLAMA

Zmiana organizacji ruchu w okolicach cmentarza parafialnego

12:42, 31.10.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. freeimages.com

Tak jak w latach ubiegłych na czas obchodów „Święta Zmarłych” w obrębie Cmentarza Parafialnego w Lipnie będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu.

Ruch w okolicy cmentarza parafialnego w Lipnie wyglądać będzie następująco:

- ulica Szkolna na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Kilińskiego będzie drogą jednokierunkową z wjazdem od ulicy Kościuszki,

- ulica Cmentarna będzie zamknięta dla ruchu pojazdów, zakaz wjazdu nie będzie dotyczył mieszkańców tejże ulicy,

- ulica Kilińskiego na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Księżycowej będzie jednokierunkowa z wjazdem od ul. Szkolnej, na pozostałym odcinku ruch będzie odbywał się w obu kierunkach,

 -  na ulicach: Szkolnej i Kilińskiego będzie obowiązywał częściowy zakaz zatrzymywania i postoju, parkować będzie można tylko po lewej stronie ulic, zgodnie z kierunkiem jazdy oraz  na terenie zielonym między ulicami Szkolna i Cmentarna.

Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywała od 31.10.2018r. (środa)  od  godz.12ºº do 02.11.2017r. (piątek) do godz. od 18ºº.

Zmiany organizacji ruchu dotyczyć będą także Cmentarza Komunalnego w Lipnie, gdzie na drodze dojazdowej do cmentarza będzie obowiązywał obustronny zakaz parkowania pojazdów.

Osoby odwiedzające groby swoich bliskich będą mogły pozostawić pojazdy na oznaczonym parkingu.

Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywała od 31.10.2017r. (środa)  od  godz.14ºº do 02.11.2017r. (piątek) do godz. od 15ºº.

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone