Zamknij
REKLAMA

Po ponad dwudziestu latach służby odchodzi na emeryturę

11:25, 04.07.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP w Lipnie

Komendant powiatowy Policji w Lipnie podziękował za wieloletnią służbę w policyjnym mundurze szt. Adrianowi Kwaśniewskiemu, który właśnie odszedł na emeryturę. Odchodzący funkcjonariusz to doświadczony praktyk od wielu lat związany ze służba kryminalną.

Koledzy i koleżanki pożegnali wczoraj odchodzącego na emeryturę asp. Adriana Kwaśniewskiego. Komendant Powiatowy Policji w Lipnie  podinsp. Zdzisław Ciesielski uroczyście podziękował funkcjonariuszowi za wieloletnia służbę i wręczył mu pamiątkową statuetkę z numerem służbowym.

Asp. Adrian Kwaśniewski służbę w niebieskim mundurze rozpoczął ponad 21 lat temu w prószkowskiej komendzie. Tam przez pierwsze trzy lata pracował w prewencji a później, już na stałe związał się ze służbą kryminalną.

Od roku 2006 nieprzerwanie działał na obszarze powiatu lipnowskiego wykonując pracę dochodzeniowo-śledczą w Posterunku Policji w Skępem, Posterunku Policji w Kikole i Komendzie Powiatowej Policji w Lipnie.

W ciągu służby funkcjonariusz za swoje zaangażowanie i sumienne wykonywanie obowiązków wielokrotnie otrzymywał nagrody komendanta powiatowego. Był także wyróżniony przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy.

Teraz czeka go chwila odpoczynku ale już myśli o realizacji nowych planów i podjęciu nowej pracy.

Życzymy więc wielu satysfakcjonujących przeżyć i realizacji nowych wyzwań i pasji.

Autor: mł. asp. Małgorzata Małkinska

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

TojaToja

0 0

Komenda pruszkowska...
14:53, 05.07.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mysiamysia

0 0

Dokładnie!!! Podstawy polszczyzny... 11:57, 10.07.2018


gitgit

1 0

a gdzie medal za tyle lat dobrej pracy:)
23:45, 10.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone