Zamknij
REKLAMA

Muszla w parku miejskim może zyskać nowy blask! Ty możesz pomóc! [wideo]

17:39, 12.04.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj

Zachęcamy do głosowania na projekt zgłoszony przez Stowarzyszenie Zielona Lipa w kampanii grantowej "Lech starter", z której pozyskają sto tysięcy złotych na renowację muszli koncertowej i jej otoczenia w Parku Miejskim im. Gabriela Narutowicza w Lipnie.

- Chcemy stworzyć w Parku Miejskim przestrzeń do relaksu, odpoczynku, a także muzyczno-artystycznej integracji lokalnej społeczności. Nasze działania będą polegały na odnowieniu w spektakularny sposób Muszli koncertowej, ożywieniu jej,a przez to, uczynimy ją bardziej przyjazną - mówią członkowie stowarzyszenia. - Poprzez nowatorskie formy ławeczek dla widzów muszla ma szansę zaistnieć na nowo w Lipnie, stać się miejscem spotkań, miejscem imprez i koncertów. Kolejny etap to stworzenie przy muszli muzycznego skweru - idealnego miejsca do odpoczynku w muzyczny sposób. Instrumenty, które się na nim pojawią umożliwią odstresowanie się, a także przekazanie swoich emocji poprzez muzykę. Chcielibyśmy żeby do prac nad tą przestrzenią miasta w tę pozytywną zmianę zaangażowali się mieszkańcy, każdy powinien czuć, że to jego miejsce i że może dołożyć od siebie jakąś cegiełkę.

Aby wziąć udział w głosowaniu należy wejść na stronę akcji, podać swoje imię i nazwisko oraz adres email, a następnie z listy projektów wybrać projekt pod nazwa [kliknij] "Nie ma Lipy - gra nam nie tylko w duszy!" Głosować można raz dziennie do 17 maja bieżącego roku.

Więcej informacji na profilu facebook akcji.

 

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

mieszkankamieszkanka

1 0

Proponuję bardziej rozreklamować akcję: plakaty, ogłoszenia w szkołach, przedszkolach, instytucjach, portale społecznościowe, itd. Projekt jak najbardziej godny uwagi!! Tylko patrząc na inne miasta i liczbę oddanych głosów jesteśmy naprawdę w tyle i mamy marne szanse na realizację . A szkoda, bo naprawdę warto coś zmienić w naszym mieście. Ja oddaję codziennie głos na Lipno i zachęcam znajomych aby tez to robili!! 10:48, 20.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gość parkowyGość parkowy

0 0

Całkiem słusznie prawi !!! 10:31, 21.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GoscGosc

0 0

Szkoły i przedszkola nie mogą brać udziału gdyż akcja przeznaczona jest dka odbiorcy 18+...natomiast ich rodzice jak najbardziej 14:16, 26.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone