Zamknij
REKLAMA

Lipnowscy nauczyciele podnieśli swoje kwalifikacje [zdjęcia]

01:04, 10.03.2018 | R.M.
REKLAMA
Skomentuj
fot. Urząd Miejski w Lipnie

W czwartek, 8 marca, grupa nauczycieli z lipnowskich szkół odebrała w ratuszu dyplomy z ukończenia studiów podyplomowych Kolegium Jagiellońskiego – Toruńskiej Szkoły Wyższej. Projekt był realizowany na podstawie umowy z Ministerstwem Edukacji Narodowej.

Dwusemestralne zajęcia odbywały się w formie warsztatów praktycznych i służyły doskonaleniu kompetencji wychowawczych oraz umiejętności rozpoznawania i przeciwdziałania sytuacjom kryzysowym. Zrealizowany program studiów obejmujący m.in. trening umiejętności interpersonalnych, umiejętności rozwiązywania konfliktów i metody terapii w pracy z dzieckiem i rodziną, podniesie efektywność działań wychowawczych w miejskich placówkach edukacyjnych i zainicjuje długofalowe działania na rzecz wzmacniania funkcji profilaktyczno-wychowawczych w tych placówkach.

Dyplomy dla 20 absolwentów wręczył prof. dr hab. Grzegorz Górski. Burmistrz Paweł Banasik pogratulował wszystkim nauczycielom podnoszenia kwalifikacji zawodowych, a z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet, złożył życzenia i wręczył kwiaty wszystkim Paniom.

źródło Urząd Miejski w Lipnie

(R.M.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone