Zamknij

Nasi wrócili z medalami

18:38, 27.11.2017 M.
Skomentuj

W Nowym Tomyślu odbył się Otwarty Turniej Karate Kyokushin o puchar burmistrza Nowego Tomyśla, w którym wystąpiło 213 zawodników z 13 ośrodków z Polski. Zawodnicy Lipnowskiego Klubu Karate Kyokushin zdobyli 7 medali: 3 złote, 2 srebrne i 2 brązowe.

Złoty medal w konkurencji kata do lat 9 zdobyła Marta Majewska, natomiast złoty medal w kategorii kadetek (10-11 lat) Kasia Gabrychowicz. Złoto zdobyła również w konkurencji kumite młodziczek (12-13 lat) Zuzanna Sądej, której przypadł także brązowy medal w konkurencji kata. Tym samym Zuza została wyróżniona statuetką jako najlepsza zawodniczka wśród młodziczek. Dwa medale zdobył też Bartosz Prażniewski: srebrny w kata chłopców do lat 9 oraz brązowy w kumite. Srebrny medal wywalczył również Staś Szojda w kata kadetów (10-11 lat). Tuż za podium na 4 miejscu w konkurencji kata kadetek (10-11 lat) stanęła Marysia Szojda.

Sędzią głównym zawodów był sensei Paweł Olszewski 4 Dan, również z naszego klubu sędziowała Angelika Sielczak 1 kyu. Gratulujemy!!!