Zamknij
REKLAMA

Nowe informacje w sprawie pożaru samochodu, w którym zginął mężczyzna

22:05, 09.11.2017 | M.
REKLAMA
Skomentuj
fot. OSP Tłuchowo

We wtorek (07.11.2017), w miejscowości Julkowo w gm. Tłuchowo doszło do zapalenia się samochodu osobowego. Jak się okazało po przeprowadzonej przez strażaków akcji gaśniczej, w pojeździe znajdowały się szczątki ludzkie. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia sprawy.

We wtorek godz. 14.30, dyżurny lipnowskiej policji otrzymał od strażaków informacje o pożarze auta na terenie miejscowości Julkowo. Spłonął osobowy opel corsa. Pożar był na tyle duży, że do jego ugaszenia wezwano straż pożarną. Po zakończeniu akcji gaśniczej strażacy dokonali makabrycznego odkrycia. Okazało się, że w pojeździe znajdują się szczątki ludzkie.

Policjanci pod nadzorem prokuratury badają okoliczności tej tragedii.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zapalenia się auta mogło dojść w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej w pojeździe. Decyzją prokuratora zabezpieczono odnalezione szczątki ludzkie i pojazd w celu przeprowadzenia dalszych czynności.

mł. asp. Małgorzata Małkińska, oficer prasowy KPP w Lipnie 

(M.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

koszczkoszcz

4 0

oj TERAZLIPNO.PL przecież Wy wogóle nie wykazujecie inicjatywy reporterskiej. Taka informacja jaką tutaj przedrukowaliście dostępna jest w innych linkach. Proszę bierzcie się do pracy i sami poszukajcie jakieś wiadomości.

11:39, 10.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

K.K.

0 0

Przecież ten samochód ma rozbity przód. To też z powodu zwarcia w instalacji? Czy raczej zwarcie i pożar były skutkiem zderzenia? Inaczej kierowca chyba zdążyłby uciec. Pytanie z kim/czym się zderzył, bo drzewa żadnego w pobliżu nie ma. 11:57, 11.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone