REKLAMA

REKLAMA
00:00, 18.09.2017
Dekoracje okienne nadają wnętrzom charakter, a jednocześnie chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z najgorętszych trendów wciąż pozostają zasłony rzymskie. Są za razem funkcjonalne i dekoracyjne, dzięki czemu dają możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.
00:00, 29.08.2017
Gdy co roku przychodzi nam przedłużać swoją polisę ubezpieczeniową samochodu, mamy poczucie, że nasza kieszeń opróżnia się zdecydowanie za szybko. Nic dziwnego – od 2016 roku ceny ubezpieczeń rosną o kilkadziesiąt procent w skali roku, a co najgorsze, nadal będą rosnąć i nie wiadomo, kiedy to wszystko się zatrzyma. Nie poddawajmy się jednak! Możemy znacznie zmniejszyć wydatki ponoszone na ubezpieczenie auta, jeśli tylko zrobimy rozeznanie i poszukamy oszczędności w często nieoczywistych miejscach.
00:00, 28.08.2017
Chociaż zeszłoroczne podwyżki ubezpieczenia OC dały się kierowcom mocno we znaki, obecnie zauważalny jest delikatny spadek cen. Mimo że na rynku ubezpieczeniowym trudno będzie znaleźć oferty zbliżone do tych sprzed kilku lat, nadal można dotrzeć do ubezpieczenia OC w atrakcyjnej cenie. Gdzie szukać takich ofert?
REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone | 2017