REKLAMA

REKLAMA
11:31, 16.11.2017
Ceny obowiązkowych ubezpieczeń OC wciąż rosną. W III kwartale 2017 r. średnio płaciliśmy za te polisy aż o 22% więcej, niż przed rokiem. Kierowcy nie są jednak całkowicie bezbronni. Istnieją sposoby na to, by za OC płacić mniej.
14:03, 09.10.2017
Sukienki dresowe kiedyś można było założyć jedynie na rower. Dziś można je dowolnie komponować z różnymi dodatkami i zakładać na bardzo rozmaite okazje. Wreszcie projektanci mody zrozumieli, że w dzisiejszych czasami kobiety mają bardzo dużo obowiązków i trudno im przez cały dzień chodzić w obcisłej, ołówkowej spódnicy oraz białej bluzce. Sukienki dresowe stawiają na wygodę i ładny wygląd. Może i Ty się do nich przekonasz?
00:00, 02.10.2017
Twój przyjaciel lub przyjaciółka kończy 30 lat? To wyjątkowa okazja, by sprezentować bliskiej osobie coś wyjątkowego. Ale co? Niektórzy preferują prezenty wykonane własnoręcznie, ale my skupimy się na tych, które można kupić. Przedstawimy kilka propozycji, dzięki którym trzydzieste urodziny pozostaną w pamięci twoich przyjaciół na długo!
06:00, 27.09.2017
Wielu z nas skarży się na przewlekłe zmęczenie, które nazywane jest chorobą cywilizacyjną naszych czasów. Uczuciu zmęczenia często towarzyszą zaburzenia snu, stany lękowe, problemy z koncentracją, zły nastrój, uczucie smutku, apatia, bóle mięśni, bóle kręgosłupa. Jeśli ten stan się przedłuża, przestajemy sobie radzić z codziennymi obowiązkami, tracimy chęć do życia. Niestety konwencjonalne metody leczenia w starciu z chronicznym zmęczeniem i powiązanymi z nim dolegliwościami są często nieskuteczne. Ulgę mogą przynieść dopiero wspierające klasyczną medycynę metody komplementarne, szczególnie te będące połączeniem akupunktury i fizyki kwantowej.
00:00, 18.09.2017
Dekoracje okienne nadają wnętrzom charakter, a jednocześnie chronią przed ostrymi promieniami słonecznymi i ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Jednym z najgorętszych trendów wciąż pozostają zasłony rzymskie. Są za razem funkcjonalne i dekoracyjne, dzięki czemu dają możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu.
00:00, 29.08.2017
Gdy co roku przychodzi nam przedłużać swoją polisę ubezpieczeniową samochodu, mamy poczucie, że nasza kieszeń opróżnia się zdecydowanie za szybko. Nic dziwnego – od 2016 roku ceny ubezpieczeń rosną o kilkadziesiąt procent w skali roku, a co najgorsze, nadal będą rosnąć i nie wiadomo, kiedy to wszystko się zatrzyma. Nie poddawajmy się jednak! Możemy znacznie zmniejszyć wydatki ponoszone na ubezpieczenie auta, jeśli tylko zrobimy rozeznanie i poszukamy oszczędności w często nieoczywistych miejscach.
00:00, 28.08.2017
Chociaż zeszłoroczne podwyżki ubezpieczenia OC dały się kierowcom mocno we znaki, obecnie zauważalny jest delikatny spadek cen. Mimo że na rynku ubezpieczeniowym trudno będzie znaleźć oferty zbliżone do tych sprzed kilku lat, nadal można dotrzeć do ubezpieczenia OC w atrakcyjnej cenie. Gdzie szukać takich ofert?
REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone | 2017