Zamknij

Kierowca samochodu dostawczego - magazynier

Nr oferty: StPr/18/1626Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: wywóz towaru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 05.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: dyspozycyjność, rzetelność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Okrzei 7, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Lidia Pręgowska
      Numer telefonu: 542886771
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      montaż urządzeń klimatyzacyjnych , wentylacyjnych
      StPr/18/1654
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2018
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      nadzór nad działem stolarki PVC, produkcji i montażem
      StPr/18/1648
      data rozpoczęcia pracy od 11.10.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      zaopatrzenie firmy w towary, szukanie dostawców, negocjowanie warunków dostaw
      StPr/18/1649

      obsługa węzła do produkcji mieszanki betonowej
      StPr/18/1650

      praca przy produkcji i montażu stolarki PVC i aluminium
      StPr/18/1651

      nadzór zad budowami prowadzonymi przez przedsiębiorstwo
      StPr/18/1652

      wywóz towaru
      StPr/18/1626
      data rozpoczęcia pracy od 05.10.2018

      szycie lekkie damskie
      StPr/18/1616
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2018

      Sprzedaż kredytów i kont, obsługa kasowa
      StPr/18/1606
      data rozpoczęcia pracy od 20.10.2018

      noszenie trumny lub krzyża
      StPr/18/1556
      wynagrodzenie od od 400 PLN