Zamknij

Operator węzła betoniarskiego

Nr oferty: StPr/24/0200Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Stefana Okrzei 7, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca jako Operator węzła betoniarskiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "WIKSBUD" Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Stefana Okrzei 7, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 54 287 32 72
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Praca przy produkcji i montażu stolarki PVC i aluminium.
    StPr/24/0242
    data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024
    wynagrodzenie od od 5 384 PLN

    Przyjmowanie, ewidencjowanie, sprzedaż towarów.
    StPr/24/0239
    data rozpoczęcia pracy od 16.04.2024
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    StPr/24/0223
    data rozpoczęcia pracy od 15.04.2024

    StPr/24/0235

    Ogólne roboty budowlane
    StPr/24/0217
    data rozpoczęcia pracy od 10.04.2024

    Praca na budowach jako inżynier budowy. Kierowanie pracą budowy, nadzór nad pracownikami.
    StPr/24/0219
    wynagrodzenie od od 6 850 PLN

    StPr/24/0210
    data rozpoczęcia pracy od 01.04.2024

    Praca na prowadzonych przez firmę budowach jako operator koparko-ładowarki.
    StPr/24/0195
    data rozpoczęcia pracy od 02.04.2024
    wynagrodzenie od od 30 PLN

    Praca jako kierowca samochodu ciężarowego- kat. C, C+E.
    StPr/24/0196

    Praca jako operator żurawia kołowego na prowadzonych przez firmę budowach.
    StPr/24/0199