Zamknij

Sprzedawca na stacji paliw

Nr oferty: StPr/24/0128Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Stefana Okrzei 7, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta, sprzedaż towarów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Zawód:
    • Sprzedawca w stacji paliw
      Uprawnienia:
      • Komunikatywność
      • prawo jazdy kat. B
      • umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy na stacji paliw.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: "WIKSBUD" Sp. z o.o.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Stefana Okrzei 7, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Ewelina Tkaczyk
        Numer telefonu: 601 670 098
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Praca przy produkcji i montażu stolarki PVC i aluminium.
        StPr/24/0242
        data rozpoczęcia pracy od 02.05.2024
        wynagrodzenie od od 5 384 PLN

        Przyjmowanie, ewidencjowanie, sprzedaż towarów.
        StPr/24/0239
        data rozpoczęcia pracy od 16.04.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        StPr/24/0223
        data rozpoczęcia pracy od 15.04.2024

        StPr/24/0235

        Ogólne roboty budowlane
        StPr/24/0217
        data rozpoczęcia pracy od 10.04.2024

        Praca na budowach jako inżynier budowy. Kierowanie pracą budowy, nadzór nad pracownikami.
        StPr/24/0219
        wynagrodzenie od od 6 850 PLN

        StPr/24/0210
        data rozpoczęcia pracy od 01.04.2024

        Praca na prowadzonych przez firmę budowach jako operator koparko-ładowarki.
        StPr/24/0195
        data rozpoczęcia pracy od 02.04.2024
        wynagrodzenie od od 30 PLN

        Praca jako kierowca samochodu ciężarowego- kat. C, C+E.
        StPr/24/0196

        Praca jako operator żurawia kołowego na prowadzonych przez firmę budowach.
        StPr/24/0199