Zamknij
REKLAMA

23 -letni mężczyzna na strychu hodował marihuanę

13:59, 03.08.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP w Lipnie

W poniedziałek (30.07.2018) lipnowscy kryminalni dokonali przeszukania w jednym z domów w gm. Lipno. Z ich ustaleń wynikało, że jeden z mieszkańców posiada tam nielegalne krzewy konopi. 23-latek już usłyszał zarzut posiadania narkotyków.

W poniedziałek policjanci pionu kryminalnego lipnowskiej komendy udali się na przeszukanie do jednej z posesji w gm. Lipno, bo z ich ustaleń wynikało, że 23-latek posiada w domu nielegalne krzewy konopi. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli na strychu trzy doniczki z nielegalną rośliną a w szafie fajkę, w której była porcja roślinnego suszu.

Jak się okazało mieszkaniec gm. Lipno zakupił nasiona roślin w Internecie i sam wyhodował krzewy konopi.

Jeśli badania potwierdzą, że hodowane rośliny to konopie inne niż włókniste 23-latek usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu za to do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: mł. asp. Małgorzata Małkinska

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone