Zamknij
REKLAMA

Sprawdź, kto wystąpi na Wilkowyjcach, Sołtysiadzie i dożynkach

22:57, 04.01.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj

Rok 2018 rozpoczął się już na dobre, dlatego nadszedł czas na przedstawienie tegorocznego kalendarza imprez plenerowych organizowanych przez Powiat Lipnowski przy współpracy gmin.

Gmina Kikół 22.06.2018 r. – boisko przy ul. Kasztelańskiej w Kikole.

Tradycyjnie, już od kilku lat, mieszkańcy Powiatu rozpoczną wakacje podczas Festiwalu Kultury Ranczerskiej WILKOWYJCE, który tak jak w poprzednich latach odbędzie się w Kikole. Będą stoiska, będą konkursy, nie zabraknie także koncertów – w tym roku na Festiwalu zagrają Zespół Baciary oraz Zespół Muzyczny DEFIS.

Gmina Lipno 07.07.2018 r.

Dwa tygodnie po Festiwalu Kultury Ranczerskiej na terenie Gminy Lipno odbędzie się jubileuszowa, 10-ta edycja naszej fantastycznej SOŁTYSIADY. Jak zwykle sołtysi wezmą udział w zabawnych konkurencjach, które dostarczą publiczności mnóstwa uśmiechu na twarzach. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Classic.

Gmina Bobrowniki 25.08.2018 r. – plac przy ruinach zamku w Bobrownikach.

Wakacje, jak zawsze, w naszym powiecie zakończą się Powiatowo-Gminnymi Dożynkami, czyli najważniejszym świętem rolników. Oprócz pięknych wieńców, wielu wystaw, pysznych potraw i konkursów będzie także koncert, i to nie byle jaki koncert – zagra jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo ostatnich lat… Zespół Mig!

Więcej informacji o poszczególnych imprezach Powiat Lipnowski będzie przekazywać na bieżąco. 

źródło Starostwo Powiatowe w Lipnie

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone | 2018