Zamknij

Zapraszamy na występ kabaretu Neo-Nówka!

01:29, 15.03.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. materiały prasowe organizatora

"Kazik sam w domu” to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych.

W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.

Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.

Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu”. Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Ważna informacja!
Wydarzenie: Kabaret Neo-Nówka (Włocławek, 25.03.2018 godz.19:00) zostaje przeniesione z Hali Mistrzów do położonej obok Hali Sportowo-Widowiskowej OSiR. Ze względu na Państwa wygodę i komfort odbioru, występ Kabaretu Neo-Nówka odbędzie się w bardziej kameralnej, nowo wyremontowanej. Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Chopina 12. Będzie to pierwszy wydarzenie po otwarciu. Bilet zakupiony na Halę Mistrzów uprawnia do wejścia na Halę Sportowo-Widowiskową.  

Bilety w cenie: 50, 60, 80, 100 zł dostępne: Sklep Muzyczny „MUSIC JOKER” lub na www.adria-art.pl bądź www.biletynakabarety.pl

Informacje, zamówienia zbiorowe: 604 692 822

 

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone