Zamknij

Festiwal Lipa, Koncert na Łące i Lipa MTB Maraton. Będzie się działo!

00:40, 10.03.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj

Prężnie działające lipnowskie stowarzyszenie "Zielona Lipa" już przygotowuje się do wydarzeń kulturalnych i sportowych, które odbywać się będą w bieżącym roku w stolicy powiatu lipnowskiego.

Główną imprezą przygotowywaną przez stowarzyszenie jest "Festiwal Lipa", który od wielu lat odbywa się pod koniec sierpnia. Jednak od ubiegłego roku grupa organizuje także dwie inne imprezy, to "Koncert na Łące", który odbywa się na rozpoczęcie wakacji oraz rajd rowerowy "Lipa MTB Maraton". 

Na swoim profilu na facebooku członkowie stowarzyszenia poinformowali o terminach wydarzeń w bieżącym roku.

- Dzień dobry kochani! Mimo iż za oknem zima, my nie zapadliśmy w sen zimowy, ale cały czas pracujemy nad tegorocznymi inicjatywami realizowanymi przez nasze stowarzyszenie. Na dzień dzisiejszy możemy podać to, co jest pewne, czyli terminy, abyście mogli zanotować sobie w kalendarzach, kiedy się spotkamy! - czytamy na profilu stowarzyszenia.

Pierwszą tegoroczną imprezą Stowarzyszenia Zielona Lipa będzie rajd "Lipa MTB Maraton", który odbędzie się 2 czerwca przy PUK Arenie. Obecnie trwa opracowywanie tras rajdu, a także przygotowywanie kwestii organizacyjnych. Kilkanaście dni później, także przy PUK Arenie odbędzie się "Koncert na Łące", czyli impreza na powitanie lata. Jak na Noc Kupały przystało, to wydarzenie odbędzie się 21 czerwca. Z kolei Festiwal Lipa, czyli wydarzenie, na które czeka wiele osób, odbędzie się 31 sierpnia, tradycyjnie w muszli koncertowej w Parku Miejskim im. Gabriela Narutowicza w Lipnie.

O tym, jacy artyści wystąpią podczas "Koncertu na Łące" oraz na "Lipie", organizatorzy na razie nie mówią. Informują jedynie, że na dzień dzisiejszy trwają rozmowy z kilkoma wykonawcami. W latach ubiegłych na imprezach organizowanych przez stowarzyszenie zagrały takie zespoły jak: Acid Drinkers, Hurt, Myslovitz, Ofelia, Radio Bagdad, Muchy, Lipali, Czaqu czy Cała Góra Barwinków.

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

PaniPani

0 3

Dajcie jakiś normalny zespół a nie te wyjce co ani posłuchać ani potańczyć żenada 05:40, 15.03.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone