Zamknij
REKLAMA

LKKK zaprasza! Każdy znajdzie coś dla siebie

01:55, 18.09.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj

Lipnowski Klub Kyokushin Karate zaprasza do Centrum Rozwoju Sportu i Rekreacji w Lipnie przy ulicy Kościuszki 22 na zajęcia prowadzone przez kilka sekcji.

Do wyboru są zajęcia taneczne: hip hop z elementami breakdance, taniec nowoczesny oraz inne - dzieci od lat 5, młodzież, dorośli. Dodatkowo klub prowadzi zajęcia Karate Kyokushn - dzieci od lat 5, młodzież oraz dorośli, a także zajęcia dla pań: fitness oraz pilates.                   

Lipnowski Klub Kyokushin Karate, to największy klub sportowy w regionie. Zrzesza blisko dwieście osób ćwiczących we wszystkich sekcjach. Kadra instruktorsko-trenerska we wszystkich sekcjach z największym doświadczeniem.

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone