Zamknij

Gorąco na meczu B-klasy. Musiała interweniować policja [foto]

14:11, 17.04.2017 M.J
Skomentuj fot. Marcin Jaworski fot. Marcin Jaworski

W Bobrownikach odbył się mecz włocławskiej B-klasy pomiędzy miejscowym Wiślaninem, który jest liderem tabeli, a drugim w stawce Cukrownikiem Fabianki.

Na boisku padł remis 2:2, mecz był bardzo emocjonujący. Jako pierwsi bramkę zdobyli przyjezdni. W 21 minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Chyliński. W 60 minucie wyrównał Konrad Sobolewski, jednak w odpowiedz bramkę dla Cukrownika zdobył Emil Korpalski. Gospodarze wyrównali w 80 minucie strzałem grającego trenera Marcina Bartczaka.
z
Gorąco było także na trybunach. Na meczu pojawili się kibice przyjezdnych, którzy zagrzewali swoich zawodników do gry. Na początku drugiej połowy goście odpalili race, musiała interweniować policja. Wezwano posiłki z Torunia.