Zamknij
REKLAMA

Czy ktoś widział tego mężczyznę? Od soboty trwają poszukiwania.

13:16, 08.10.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane/KPP w Lipnie

W piątek (05.10.2018) 39-latek zadzwonił do członka rodziny i zwierzył się, że chce odebrać sobie życie. Od tego czasu z mężczyzna brak kontaktu. Następnego dnia rodzina zgłosiła zaginięcie. Cały czas trwają poszukiwania.

Ostatni raz Paweł Politowski kontaktował się telefonicznie z jednym z członków rodziny w piątek (05.10.2018), ok godziny 9.00. Mieszkaniec Bobrownickiego Pola miał zamiary samobójcze. Ostatnio przemieszczał się zielonym oplem vectrą.

Od soboty poszukuje go kilka jednostek policji i straży pożarnej. Lipnowska komenda zaangażowała w poszukiwania kilkudziesięciu funkcjonariuszy, w tym psy tropiące. Włocławscy policjanci prowadzą poszukiwania na podległym sobie trenie z uwagi na logowanie się w tamtym rejonie telefonu poszukiwanego. Dzięki pomocy tucholskiej Policji do poszukiwań wykorzystano drona a poznańscy policjanci przybyli na miejsce z urządzeniem do namierzania sygnału telefonicznego. Strażacy z OSP Bobrowniki poszukiwania realizują także na Wiśle. Do tej pory mimo szerokiego obszaru poszukiwań obejmującego gm. Bobrowniki i sąsiadujące miejscowości nie udało się odnaleźć mężczyzny.

Zaginiony to Paweł Politowski, lat 39, mieszkaniec Bobrownickiego Pola. Ostatnio ubrany był w brązową kurtkę zamszową, spodnie dżinsowe, buty sportowe czerwone.

Istotne informacje w sprawie zaginionego można zgłaszać do Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Autor: podkom. Małgorzata Małkinska

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

DetektywiDetektywi

1 0

Ja bym poszukal tam z kąt on wrócił nie dawno 00:29, 09.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone