Zamknij
REKLAMA

Sprawdź, jak po remoncie wygląda muszla w parku miejskim

17:14, 04.10.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. umlipno.pl

„Nie ma Lipy – gra nam nie tylko w duszy!” to nazwa projektu zgłoszonego przez Stowarzyszenie Zielona Lipa, który wygrał w tym roku grant w wysokości 100.000 zł na odnowienie muszli koncertowej w parku miejskim w Lipnie.

Zakres modernizacji obejmował m.in. oczyszczenie widowni, powierzchni muszli oraz schodów, zakup i montaż ławek, oświetlenia i monitoringu, instalację instrumentów plenerowych. W prace remontowe zaangażowali się mieszkańcy Lipna, którzy podczas zorganizowanego przez inicjatorów wydarzenia, przyozdobili obiekt symbolami i fragmentami tekstów piosenek.

Stowarzyszenie Zielona Lipa jest partnerem akcji „Lokalni Herosi”. Przypominamy, że jeszcze do 14 października można głosować na plac zabaw przy nowo tworzonej ścieżce zdrowia za parkiem miejskim w ramach zgłoszonego projektu „Piachogra – plac zabaw na Piachach”. Głosowanie TUTAJ.

źródło Urząd Miejski w Lipnie

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone