Zamknij
REKLAMA

Poznajcie kandydatów na burmistrza Lipna. Kto wygra? [SONDA]

15:21, 02.10.2018 | M.J.
REKLAMA
fot. materiały wyborcze kandydatów

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe, które odbędą się 21 października bieżącego roku. Wtedy wybierać będziemy burmistrzów, wójtów gmin, radnych miejskich, gminnych, powiatowych i wojewódzkich. Dziś przedstawiamy kandydatów na urząd Burmistrza Miasta Lipna. 

Paweł Piotr Banasik (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA BANASIKA) - Lat 57. Był radnym Rady Miasta w latach 2002-2014, w latach 2010-2014 wiceprzewodniczącym tejże Rady. W obecnej kadencji pełni funkcję Burmistrza Miasta Lipna.

Janusz Andrzej Dobroś (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA MIASTO LIPNO) - Lat 65. Był działaczem Solidarności i opozycji antykomunistycznej, radnym kilku kadencji, Burmistrzem Miasta Lipna w latach 2006-2012.

Irena Maria Retlikowska (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA LIPNA) - Lat 59. Magister etnografii. Nauczyciel z wieloletnim stażem oraz doświadczeniem w zarządzaniu finansami i oświatą. Współzałożycielka Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Lipnie i Prezes tegoż Stowarzyszenia od początku jego działalności.

Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej sondzie, w której możecie zaznaczyć, kto według Was zostanie w najbliższych wyborach burmistrzem Lipna.

ZOBACZ TEŻ: Poznaj kandydatów do Rady Miejskiej w Lipnie

źródło: Materiały wyborcze kandydatów

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone