Zamknij
REKLAMA

Wybory 2018. Poznaj kandydatów do Rady Miejskiej w Lipnie

15:15, 19.09.2018 | M.J.
REKLAMA

21 października w całej Polsce odbywać się będzie pierwsza tura wyborów samorządowych. Wyborcy będą wybierać burmistrzów, wójtów oraz radnych miejskich, gminnych, powiatowych i wojewódzkich. W samym mieście Lipnie na 13 738 mieszkańców, uprawnionych do głosowania jest 11 700.

Dziś przedstawiamy kandydatów do rady miejskiej oraz ulice, które są włączone w poszczególne okręgi. Zgłoszone zostały cztery komitety: Komitet Wyborczy Wyborców Zgoda Miasto Lipno, Komitet Wyborczy Wyborców Razem dla Lipna, Komitet Wyborczy Wyborców Pawła Banasika oraz Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem.

Okręg wyborczy nr 1 
(Akacjowa, Brzozowa, Budowlana, Bukowa, Cmentarna, Dębowa, Grabowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Olszowa, Osiedle Marii Curie Skłodowskiej, Parkowa, Platanowa, Sosnowa, Stefana Okrzei, Szczęśliwa, Topolowa, Wiązowa, Wierzbowa, Zacisze)

- Ryszard Benedykt Kępiński KWW Zgoda Miasto Lipno
- Ewa Weronika Urbańska KWW Razem dla Lipna
- Anna Sawicka-Borkowicz KWW Pawła Banasika

Okręg wyborczy nr 2
(Biegunowa, Boczna, Dolna, Głodowska, Górna, Graniczna, Granitowa, Kamienna, Kręta, Łanowa, Łąkowa, Marmurowa, Piaskowa, Podgórna, Południowa, Północna, Równikowa, Skalna, Skępska, Spółdzielcza, Strumykowa, Wschodnia, Zachodnia, Zielna, Zjazdowa, Żwirowa)

- Izabela Irena Strupczewska KWW Zgoda Miasto Lipno
- Alina Danuta Żarecka KWW Razem dla Lipna
- Grzegorz Andrzej Koszczka KWW Pawła Banasika
- Wiesław Michał Sztubecki KKW SLD Lewica Razem

Okręg wyborczy nr 3
(22 Stycznia 1863 r. , Bulwarna, Jana Kilińskiego, Mokra, Rzeczna, Studzienna, Szkolna, Wapienna Góra, Wodna, Źródlana, Żabia)

- Anna Domeradzka KWW Zgoda Miasto Lipno
- Kazimierz Józef Jesionowski KWW Razem dla Lipna
- Denisa Miljković-Lewandowska KWW Pawła Banasika

Okręg wyborczy nr 4
(Cegielna, Mickiewicza, Miedziana, Przekop, Rapackiego)

- Jerzy Andrzej Ożdżyński KKW SLD Lewica Razem
- Marlena Gosk KWW Zgoda Miasto Lipno
- Magdalena Jabłońska KWW Razem dla Lipna
- Maria Wiktoria Wojtal KWW Pawła Banasika

Okręg wyborczy nr 5 
(Józefa Piłsudskiego, Kosmiczna, Księżycowa, Niecała, Plac Dekerta, Planetarna, Polarna, Słoneczna, Tadeusza Kościuszki, Wąska)

- Andrzej Aleksander Paprota KWW Zgoda Miasto Lipno
- Czesław Andrzej Bykowski KWW Razem dla Lipna
- Edward Ryszard Krzemieniecki KWW Pawła Banasika

Okręg wyborczy nr 6
(Osiedle Władysława Reymonta, Plac 11 Listopada, Stanisława Staszica)

- Wiesława Tyfczyńska KKW SLD Lewica Razem
- Teresa Elżbieta Paprota KWW Zgoda Miasto Lipno
- Cezary Jan Makowski KWW Razem dla Lipna
- Wioletta Ewa Ostrowska KWW Pawła Banasika

Okręg wyborczy nr 7
(Adama Asnyka, Bagienna, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Dobrzyńska, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima, Kłokocka, Kujawska, Mazowiecka, Orla, Pomorska, Promienna, Ptasia, Rolna, Stefana Żeromskiego, Władysława Bełzy)

- Kazimierz Cyranowicz KWW Zgoda Miasto Lipno
- Zbigniew Janiszewski KWW Razem dla Lipna
- Piotr Stasiaczyk KWW Pawła Banasika

Okręg wyborczy nr 8
(Komunalna, Włocławska)

- Kinga Alicja Piechocka KKW SLD Lewica Razem
- Jarosław Kępiński KWW Zgoda Miasto Lipno
- Janusz Grzegorz Klejster KWW Razem dla Lipna
- Maria Jolanta Bautembach KWW Pawła Banasika

Okręg wyborczy nr 9
(Aleja Bzów, Astrowa, Chabrowa, Jabłoniowa, Jagodowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Makowa, Malinowa, Narcyzowa, Poziomkowa, Śliwkowa, Tulipanowa)

- Jarosław Piotr Jeżewski KKW SLD Lewica Razem
- Mieczysław Zabłocki KWW Zgoda Miasto Lipno
- Andrzej Jankowski KWW Razem dla Lipna
- Zbigniew Bogdan Napiórski KWW Pawła Banasika

Okręg wyborczy nr 10
(Ekologiczna, Lipowa, Nieszawska, Osiedle Janusza Korczaka, Ośmiałowska, Różana, Wiejska, Wiśniowa, Żytnia)

- Dariusz Kamiński KWW Zgoda Miasto Lipno
- Marek Bruzdowicz KWW Razem dla Lipna
- Damian Siedlecki KWW Pawła Banasika

Okręg wyborczy nr 11
(Sierakowskiego, Wspólna)

- Tomasz Tadeusz Markiewicz KKW SLD Lewica Razem
- Piotr Michał Rakowski KWW Zgoda Miasto Lipno
- Wojciech Maciejewski KWW Razem dla Lipna
- Karolina Teresa Knach KWW Pawła Banasika

Okręg wyborczy nr 12
(3 Maja, Bronisława Malinowskiego, Ciasna, Janusza Kusocińskiego, Jastrzębska, Kolejowa, Leśna, Sportowa, Stodólna, Świerkowa, Tadeusza Ślusarskiego, Władysława Komara, Wojska Polskiego)

- Marek Furmański KWW Zgoda Miasto Lipno
- Jerzy Piechocki KWW Razem dla Lipna
- Sebastian Lewandowski KWW Pawła Banasika

Okręg wyborczy nr 13
(Cicha, Kardynała Wyszyńskiego, Krótka, Łączna, Okrężna, Prosta, Spokojna, Środkowa)

- Marek Dariusz Kamiński KWW Zgoda Miasto Lipno
- Jakub Krzysztof Klaban KWW Razem dla Lipna
- Maria Teresa Turska KWW Pawła Banasika

Okręg wyborczy nr 14
(Kazimierza Różyckiego, Osiedle Armii Krajowej, Osiedle Jagiellonów)

- Dorota Barbara Leśniewska KWW Zgoda Miasto Lipno
- Miłosz Cezary Makowski KWW Razem dla Lipna
- Henryk Zabłocki KWW Pawła Banasika

Okręg wyborczy nr 15
(Chrobrego, Krzywoustego, Mieszka I, Osiedle Generała Władysł. Sikorskiego, Piastów, Polna, Traugutta)

- Mirosława Urszula Szymkowska KWW Zgoda Miasto Lipno
- Mariusz Staniszewski KWW Razem dla Lipna
- Kamil Komorowski KWW Pawła Banasika

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone