Zamknij
REKLAMA

W ogródku zamiast warzyw hodował konopie. Wpadł w ręce policji

13:12, 10.08.2018 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. KPP w Lipnie

Piętnaście krzaków konopi oraz łącznie ponad 60 g marihuany i amfetaminy ujawnili lipnowscy kryminalni w trakcie przeszukania posesji 32-letniego mieszkańca Lipna. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Z ustaleń lipnowskich policjantów wynikało, że 32-letni mieszkaniec miasta może posiadać na terenie swojej posesji narkotyki. W miniony poniedziałek (6.08.18) kryminalni przeszukali namierzony adres. W trakcie czynności, w przydomowym ogródku, policjanci ujawnili 15 krzaków konopi, a w domu łącznie ponad 60 g marihuany i amfetaminy.

Właściciel tego nielegalnego procederu usłyszał zarzuty uprawy konopi i posiadania środków odurzających. Może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor: sierż. szt. Katarzyna Sobocińska

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

Bierny palaczBierny palacz

0 0

Nie ma co się dziwić, skoro takie ceny wyje*ali za to g*wno zwane marihuaną :D 14:33, 20.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone