Zamknij
REKLAMA

Otwarto nowe boiska przy Zespole Szkół Technicznych

18:14, 07.09.2017 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. Damian Siedlecki, Starostwo Powiatowe w Lipnie

4 września 2017 o godz. 14:00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych im. Ziemi Dobrzyńskiej w Lipnie odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017/2018 połączona z otwarciem nowopowstałych boisk wielofunkcyjnych.

W uroczystości oprócz Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, uczniów oraz ich rodziców, udział wzięli: Kujawsko - Pomorski Wicekurator Oświaty Maria Mazurkiewicz, Starosta Lipnowski Krzysztof Baranowski, Wicestarosta Lipnowski Anna Smużewska, Proboszcz parafii pw. bł. bpa Michała Kozala w Lipnie ks. Henryk Kołodziejczyk, Radni Rady Powiatu w Lipnie, Burmistrzowie i Wójtowie z terenu powiatu lipnowskiego oraz kierownicy jednostek, służb i inspekcji podległych Starostwu Powiatowemu w Lipnie.

Przypomnijmy, że budowa boisk została, w drodze przetargu, powierzona firmie SOLID-SET Sp. z o.o. Sp. K. ze Szczecina. 18.05.2017r. nastąpiło przekazanie placu budowy, a kilka dni później na terenie ZST pojawił się pierwszy sprzęt budowlany.

Inwestycja, której wartość opiewa na kwotę 487.380,70zł objęła wykonanie robót budowlanych w zakresie budowy dwóch boisk do gry w koszykówkę i siatkówkę o nawierzchni syntetycznej (poliuretanowej) na podbudowie, montaż ogrodzenia systemowego panelowego, bramy wjazdowej i furtek, wykonanie utwardzenia terenu z kostki betonowej, wyprofilowanie i wzmocnienie skarp od strony budynków jednorodzinnych płytami ażurowymi, usunięciu drzew oraz wykonaniu drenażu boiska wielofunkcyjnego.

Budowa boisk przy Zespole Szkół Technicznych w Lipnie to kolejna, po budowie boisk przy Zespole Szkół w Skępem i hali sportowej przy Zespole Szkół w Lipnie, duża inwestycja władz powiatu w infrastrukturę sportową mająca na celu poprawę warunków uprawiania sportu dla uczniów naszych szkół, dzięki czemu uczniowie największej szkoły w powiecie nareszcie mają odpowiednie warunki do rozwijania swoich sportowych pasji.

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

CzytelnikCzytelnik

1 0

Chyba boisko powinno sile pokazac. Dziennikarz uprawia dziecinade, brak profesjonalizmu. 14:04, 08.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LypnowiakLypnowiak

1 0

Ja się pytam co tam ksiądz robi. Bałwochwalstwo i hipokryzja poziom hard. 20:19, 08.09.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Nie katol Nie katol

0 0

Bo ciemny lud ma przekonanie że bez pokropku inwestycje szlak trafi. 01:10, 09.09.2017


jkjjkj

1 1

a ja się pytam po co kolejne boisko mają dużą salę małe boisko i teraz kolejne już widzę tę tłumy ćwiczące na tych boiskach 17:21, 09.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone