Zamknij
REKLAMA

Szeregi lipnowskiej policji opuścił asp. szt. Piotr Gołębiewski

14:25, 11.01.2017 | KPP w Lipnie
REKLAMA
Skomentuj
fot. sierż. szt. Małgorzata Małkinska (KPP w Lipnie)

Kilkadziesiąt lat przepracowanych w Policji to dorobek Kierownika Posterunku Policji w Dobrzyniu nad Wisłą. Opuszczając szeregi formacji w poniedziałek pożegnał się z kolegami asp. szt. Piotr Gołębiewski.

Przepracował ponad 29 lat, z czego blisko 26 w mundurze. Za tym stażem kryje się wiedza, doświadczenie i profesjonalizm, za które w poniedziałek, podczas uroczystości w Komendzie Powiatowej Policji w Lipnie asp. szt. Piotrowi Gołębiewskiemu podziękował uroczyście komendant jednostki, podinsp. Zdzisław Ciesielski.

Z łezką wzruszenia kolegę żegnali funkcjonariusze i pracownicy cywilni jednostki, życząc pomyślnej realizacji nowych planów i marzeń

Tylko pierwsze lata służby Piotr Gołębiewski spędził na terenie powiatu włocławskiego. Od 1994 roku nieprzerwanie służył mieszkańcom gm. Wielgie i Dobrzyń nad Wisłą praktycznie nie rozstając się z mundurem i służbą prewencyjną. Mieszkańcom dał się bliżej poznać jako wieloletni dzielnicowy na tym terenie. Od czerwca 2016 roku objął swoim kierownictwem Posterunek Policji w Dobrzyniu nad Wisłą służąc wiedzą i doświadczeniem młodszym policjantom.

W poniedziałek, w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Lipnie odbyła się uroczystość, na której asp. Piotr Gołębiewski pożegnał szeregi Policji. Padło wiele serdecznych słów uznania i gratulacji a na dalszą drogę życzenia samorealizacji i powodzenia.

sierż. szt. Małgorzata Małkinska

(KPP w Lipnie )
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone | 2018