Zamknij
REKLAMA

Spółdzielnia Mieszkaniowa pobuduje budynek wielorodzinny w Lipnie

18:48, 09.01.2017 | M.J.
REKLAMA
Skomentuj
fot. freeimages.com

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lipnie informuje, iż rozpoczyna nabór osób chętnych na zakup nowego mieszkania w budynku wielorodzinnym, który spółdzielnia planuje budować na działce nr 364/9 o powierzchni 0,4144 ha położonej na ulicy Ekologicznej.

Planowany budynek będzie doskonale zlokalizowany w miejscu wyjątkowo cichym, graniczącym bezpośrednio z lasem a jednocześnie idealnie skomunikowanym z centrum miasta poprzez mającą powstać drogę wewnętrzną łączącą ulicę Ekologiczną z Nowym Centrum Lipna, czyli ulicą 3 maja.

Inwestycja będzie wykonana z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych i materiałów. Mieszkania byłyby 2,3,4-pokojowe o powierzchni od 28 do 70 metrów kwadratowych. Te na parterze posiadać będą przynależne, prywatne tereny zielone - ogródki, natomiast na piętrach duże, nawet kilkunastometrowe balkony.

Na terenie podziemnej kondygnacji zaprojektowany będzie podziemny parking zaś poruszanie się między piętrami ułatwi cichobieżna winda. Po wybudowaniu budynku teren zostanie ogrodzony, zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami. Powstaną również ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Co ważne, mieszkania budowane byłyby na zasadach spółdzielczych czyli bez zysku. Nabywca pokrywałby tylko faktyczne koszty budowy i nabywał odrębną własność lokalu z księgą wieczystą. Jeżeli znajdą się chętni, inwestycja zostanie zakończona do końca 2018 roku.

Więcej informacji można uzyskać w biurze Spółdzielni Mieszkaniowej w Lipnie lub pod numerem telefonu 54 288 36 44. 

(M.J.)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

MattMatt

0 2

czy ktoś był już w Spółdzielni i uzyskał jakieś dodatkowe info? Jaka cena za metr? 16:47, 11.01.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

zorientowanyzorientowany

0 0

piszą o tym w CLI 11:10, 12.01.2017


REKLAMA
© terazlipno.pl | Prawa zastrzeżone | 2018